Details.
Senin Hikayen Senin Şarkın / Its your story, its your song

“Senin Hikayen Senin Şarkın”

Piano Turca’nın hikayenizi notalara dökmesi,  piyano ile yeniden anlatması keyifli olmaz mıydı?

Hemen belirteyim bu bir beste satma çabası değil ve herhangi bir maddi talebim de yok. 🙂

Bu sadece bir çeşit teşekkür, bir çeşit paylaşım ve farklı bir proje.

Eğer siz de, hikayenizin Piano Turca gözüyle bir besteye dönüşmesini istiyorsanız, lütfen http://pianoturca.com/senin-hikayen-senin-sarkin/ ‎adresindeki formu 15 Aralık 2014 tarihine kadar doldurun.

Hikayeniz nedir? Size anlattığınız hikayeyi düşünmek neler hissettiriyor?  Bir beste ortaya çıkarsa bu neden sizin için önemli? Belki de bu beste sevdiğiniz birini sevindirecek, belki hasta birine moral olacak, belki de size güzel bir anı olarak kalacak. Sadece samimi olarak, olduğu gibi anlatın. Unutmayın ki yazdıklarınız duygularınızı ne kadar iyi anlatırsa, şarkınız da hikayenizi o kadar iyi anlatır.

Eğer olursa, öncelikle besteniz size 28 Aralık 2014 tarihine kadar ulaştırılacak ve daha sonra hikayeniz bestenizle birlikte Piano Turca tarafından yayınlanacak. (İsim sizin isteğinize göre yayınlanabilir veya saklı tutulabilir. )

Bu bir yarışma değil ve tek bir kazananı olmak zorunda değil. Dolayısıyla vaktim elverir ve içime sinerse, birden fazla beste çalışması yapabilirim.

 

“Its your story, its your song”

Do you want Piano Turca to make your story eternal by turning it into a song?

If you want so, you can tell about your story in details by filling the form at http://pianoturca.com/senin-hikayen-senin-sarkin/ until December 15th, 2014.

 

Whats your story? What it makes you feel? Why it is so important for you to hear it as a song? Just be friendly and tell about it. And please keep in mind that, the more your story reflects your emotions, the more the song will reflects your story.

If it is accepted, your song will be sent to you until December 28th, 2014 and later on your song will be published with your story. (The publish of the name information is optional)

This is not a competition, so there may be more than one winners. 😉

Comments1

Salim Okumuş

Aralık 1, 2014

12:25 pm

Harika bir düşünce.Geçmiş ve gelecek çalışmalarınız için,
sizi candan kutluyorum ve kolaylıklar diliyorum.

Leave a reply