Caldiginiz parcalar, hele piyano ile gerceklestirdiginiz Türküler beni mest ediyor. Ellerinize saglik, buraya destegimi ifade etmeye geldim. Ins’allah nice basarilara imza atarsiniz.
Piyanoya sizi dinleyip başladım diyebilirim. Tüm parça yorumlamalarınız inanılmaz güzel

Yarın çok önemli bir dersimin finali var lakin sizi dinlemekten kendimi alamıyorum ve bu durumdan hiçte şikayetçi değilim.Elinize,yüreğinize ve sanatınıza sağlık.Birgün olurda biryerlerde çalarsanız tüm içtenliğimle söylüyorum ki ilk sırada ben olacağım.
Piano Turca

yaptığınız müzik insanın içine o kadar güzel işliyorki yorum yazmadan geçemedim 🙂 ellerinize sağlık böyle yaptığı işin hakkını veren gayet mütevazi bir müzisyenin gönlünden hangi notalar dökülür merak ettim doğrusu birazda kendi bestelerinizden paylaşırsanız sevinirim.
Varmak istediğim yerdesiniz. Sizi dinledikçe piyanonun başına yeniden geçiyorum. Zaman ayırıta bu kayıtları da bizimle paylaştığınız için ayrıca teşekkürler.

Siz tek kelimeyle harikasınız! Ben beş yaşımdan beri piyano dersi almış bir insanım. Orta okulda öğretmenimin bana verdiği parçaları gönlüme hitap etmediği için dersleri bıraktım. Radyoda duyduğum, kasette annemin çaldırdığı Türkçe parçaları dinlemek ve onları çıkartmaya çalışmak daha çok hoşuma gidiyordu. Yıllardır Türkçe muziklerinin piyano notlarını aramıştım, ve nihayet aradığımı sizin siteniz buldum. Sizi tebrik ederim. Biz, batı ile Türk muziği arasında seçmek zorunda kalmamalıyız…bu iki tür müzikleri lahmacun ve hamburger gibi dövüşmemeli 🙂 Hepsini sevebilmeliyiz….Ellerinize sağlık.
Piano Turca

Selam güzel insan!
Belki en umutsuz zamanlarında insanın, sizin gibi insanların varlığında tutunacak şeylerinde olduğunu söylüyor kendine…

Öyle ya, baya yol kat ettiniz ve bizde sizi takip ettik sevdik dinledik, eline yüreğine sağlık.

Uzun zamandır sizi YouTube kanalından takip ediyorum gerçekten Müziğe kendi yorumunuzu çok güzel katıyorsunuz , ben 7 sene Moskova da piano eğitimi almıştım bazı nedenlerden dolayı bırakmak zorunda kalmıştım , ama sayenizde piano çalmaya tekrar başladım , bir çok esere kattığınız o güzel yorumlar için ve onları paylaştığınız için size çok teşekkür ediyorum başarılarınızın devamını diliyorum .

parçalara çok başarılı bir şekilde özgün yorumlar katıyorsunuz. başarılar.
Piano Turca

Sizin bu güzel çalışmalarınızı youtube dan indirip, mp3’e çeviriyorum, telefondan veya arabada çalarak arkadaşlara dinletiyorum. Aralarında bağlama çalan, gitar çalan hatta zurna çalan bile var. Hepsinin çok hoşuna gidiyor artık piyano dersi alacaklarını söylüyorlar. Emeğinize, ellerinize sağlık. Başarılar
Dinlediğim en harika şey bu. Teşekkürler. Emeğinize sağlık.

Üstadım sayende ruhumu dinlendiriyorum yine…Ruhuna,yüreğine,ellerine,emeklerine sağlık…
Piano Turca

e piano ya başlıyacam dedirttin ya bana
e eski dostumla paylaştırdın ya bana bunu
e aferin sana aferin…

sarı gelin türküsünü piyano ile öyle güzel yorumlamışsınızki. sizlere sonsuz teşekkür ederim. her dinlemede bana oyle guzel huzur mutluluk ılham aşk sevgı guc huzun geçmişi ve geleceği yaşatıyorki. bir dinleyiciniz olarak çok teşekkür ederim….

o kadar güzel çalmıssınız ki her birini yüzlerce kez dinledim ellerinize sağlık… çok dinlendirici ve de çok güzeller. sanat böyle bir şeydir işte…
Piano Turca

yüreğine ve parmaklarına sağlık..ilham veriyorsun müziğinle bana.
Şarkıyı bir çok kişi güzel çala bilir. Ama bizim şarkıları Azererbaycanda sanki yaşayıb büyüyüp benimseyib çalmışsınız. Bu ayrı bir yetenek.

agladim yaaa cok guzel olmus
Piano Turca

Piyano’yu dinlemeyi her zaman sevmişimdir ve hep çalmayı hayal etmişimdir.Siz çok güzel çalıyorsunuz ayrıca şarkı seçimleriniz de harika 🙂 Yeni videolarınızı dört gözle bekliyorum :))


Comments0

Leave a reply